czech flagslovakia flag
Vážení zákazníci, na eshopu probíhá údržba - ne všechny produkty lze aktuálně objednat.
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá 9.00-12.00 13.00-15.30)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 5 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA

 

 

 

Optické kabely

Cena:
Výrobce
Výrobce
Zobrazuji 1-2 z 2
    Ubiquiti Optický Patch UniFi ODN-1, 2 vlákna MultiMode, UPC, LC-LC, 1m
    189 Kč
    156 Kč bez DPH
    189 Kč
    156 Kč bez DPH
    Na dotaz
      Ubiquiti Optický patch UniFi ODN-3, 2 vlákna MultiMode, UPC, LC-LC, 3m
      263 Kč
      217 Kč bez DPH
      263 Kč
      217 Kč bez DPH
      Na dotaz
      Produktů na stránku 72144216

      Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
      Copyright © Chytré elektro s.r.o.