Homematic IP Dálkový ovladač velký - programovatelný - HmIP-RC8

Kód: HMIP-RC8
Neohodnoceno
Značka: eQ-3 AG
2 180 Kč
Skladem
Možnosti doručení
Multifunkční bezdrátový Dálkový ovladač (HmIP-RC8) s 8 konfigurovatelnými tlačítky je součástí systému chytré domácnosti Homematic IP. Dálkový ovladač umožní jednoduché ovládání předprogramovaných operací a je alternativou k aplikaci Homematic IP.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Multifunkční bezdrátový Dálkový ovladač (HmIP-RC8) s 8 konfigurovatelnými tlačítky je součástí systému chytré domácnosti Homematic IP. Dálkový ovladač umožní jednoduché ovládání předprogramovaných operací a je alternativou k aplikaci Homematic IP.

Použití
Univerzální Dálkový ovladač (HmIP-RC8) s osmi tlačítky, který je vždy po ruce, byl navržen pro pohodlné ovládání zařízení a systémových funkcí chytré domácnosti Homematic IP.
Dálkový ovladač (HmIP-RC8) je vybaven stavovým LED indikátorem, který signalizuje i úspěšné či neúspěšné provedení příkazu.
Chytrý telefon nemusí být vždy po ruce a v takových případech se ukáže být univerzální dálkový ovladač zvlášť praktický. Často používané zařízení nebo funkce chytré domácnosti Homematic IP lze ovládat stiskem jednoho tlačítka a tak ovladač poskytuje pestrou škálu řešení od jednoduchých příkazů až po složité scénáře řízení chytré domácnosti.

Funkce
Každé z osmi tlačítek se dá prostřednictvím mobilní aplikace Homematic IP přizpůsobit vašim individuálním potřebám. V závislosti na přiřazeném programu může každé z tlačítek ovládat vícero zařízení a funkcí chytré domácnosti Homematic IP.
Ovladač lze nakonfigurovat pro provoz osmi samostatných tlačítek nebo čtyř párů tlačítek.

Provoz s 8 tlačítky
Každé tlačítko lze nezávisle na ostatních samostatně nakonfigurovat a tak pohodlně ovládat již připojená (naprogramovaná) zařízení.
Kromě základních operací jako je spínání nebo stmívání svítidel můžete stisknutím jednoho tlačítka aktivovat současně hned několik funkcí formou předprogramovaného scénáře. Například se po stisku tlačítka zapne lampa v obývacím pokoji, spustí TV a domácí kino zatímco stropní svítidlo ztlumí svit.

Provoz se 4 páry tlačítek
Tlačítka vedle sebe lze libovolně nakonfigurovat tak, aby tvořili vždy jeden pár. Levé tlačítko tak může mít například funkci „Zapnout zařízení/Snížit intenzitu světla/Spustit žaluzie“, zatímco pravé tlačítko „Vypnout zařízení/Zvýšit intenzitu světla/Spustit žaluzie“.

Rozmanité a spolehlivé použití
Díky bateriovému napájení a velkému bezdrátovému dosahu (až 300 m) je multifunkční Dálkový ovladač (HmIP-RC8) použitelný kdekoliv v domě. Vyměnitelné popisové pole pro jednotlivá tlačítka, na spodní straně ovladače, poskytne nezbytný přehled o přiřazených funkcích nebo zařízeních.

Napájení
Napájení zajišťují dvě tužkové baterie typu AAA s výdrží až 2 roky.

Funkce:
- 8 programovatelných tlačítek pro ovládání zařízení a systémových funkcí
- Vytváření scénářů
- Potvrzení příkazů pomocí vícebarevné stavové LED
- Vyměnitelné popisové pole na spodní straně dálkového ovladače pro popis funkce tlačítek
- Bezdrátová komunikace přes šifrovaný protokol

Obsah balení:
- 1x Dálkový ovladač velký - programovatelný
- 2x alkalická AAA baterie
- český návod

Parametry:
 • Řada: Homematic IP
 • Autonomní: ne (vyžaduje Centrální jednotku HmIP-HAP nebo Řídící jednotku HmIP-CCU3)
 • Napájecí zdroj: 2x 1,5V LR03/mikro/AAA
 • Proudový odběr: 100mA max.
 • Životnost baterie: 2 roky (obvykle)
 • Stupeň krytí: IP20
 • Provozní teplota: 5 až 35 °C
 • Rozměry (Š x V x H): 46 x 131 x 19 mm
 • Rozměry balení: 184 x 93 x 48 mm
 • Hmotnost: 78g (včetně baterie)
 • Pracovní frekvence: 868,3MHz, 869,525MHz
 • Bezdrátový dosah: 300m

Doplňkové parametry

Kategorie: Vytápění a ovládání klimatizace
Záruka: 24 mesiacov (IČO 24 mesiacov)
Hmotnost: 0.19 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: