Ajax MotionCam Outdoor white (26074)

Kód: AJAX26074
Neohodnoceno
Značka: AJAX
8 430 Kč
5 dní
NOVINKA! MotionCam Outdoor je bezdrátový venkovní detektor pohybu pro venkovní použití se vestavěným fotoaparátem. Snímky jsou pomocí fotoaparátu pořizovány pouze v případě detekce pohybu. Zařízení tak poskytuje uživatelům a bezpečnostním společnostem rychlé a bezpečné ověření poplachové události. Barva bílá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ajax MotionCam Outdoor
MotionCam Outdoor je bezdrátový venkovní detektor pohybu pro venkovní použití se vestavěným fotoaparátem. Snímky jsou pomocí fotoaparátu pořizovány pouze v případě detekce pohybu. Zařízení tak poskytuje uživatelům a bezpečnostním společnostem rychlé a bezpečné ověření poplachové události.
• Dosah detekce pohybu až 15 metrů• Infračervený noční přísvit• Pokročilá Pet imunita• Antimasking• Provoz na baterie po dobu až 3 let• Komunikace s Hubem na vzdálenost až 1 700 metrů
Detekován pohyb. Vyhlášen poplach. Důkaz zachycen.
S MotionCam Outdoor mají uživatelé podrobné informace o situaci ještě předtím, než si zloději uvědomí, že jsou dopadeni. Sekvence snímků pořízených fotoaparátem se širokým dynamickým rozsahem umožňuje snadno vyhodnotit, zda se jedná o poplach falešný či reálný. Snímky jsou přenášeny prostřednictvím šifrovaného proprietárního rádiového protokolu a zobrazovány v aplikacích Ajax nebo SW pro monitorování třetích stran.
• Odeslání prvního snímku do 9 vteřin• HDR fotoaparát pro jasné snímky• Rozlišení snímků až do 640x352 px• IR přísvit pro pořizování snímků ve tmě
Prevence falešných poplachů
MotionCam Outdoor je vybaven systémem dvou nezávislých PIR senzorů, které shromažďují dostatek dat pro analýzu hrozeb pomocí dvoustupňového softwarového algoritmu LISA. Tento algoritmus porovnává frekvenční složky signálů z PIR senzorů - to je know-how společnosti Ajax Systems, které zaručuje vysokou přesnost a spolehlivost detekce pohybu.
• Pokročilé funkce pro ignorování pohybu zvířat• Filtrování slunečních odlesků a proudů horkého vzduchu
Design odolný proti povětrnostním vlivům
MotionCam Outdoor je připraven k provozu v široké škále nejen vnitřních, ale i venkovních aplikací. Detektor je chráněn před prachem a vodou, je také vybaven technologií teplotní kompenzace, která zajišťuje efektivní detekci pohybu za jakýchkoliv povětrnostních podmínek. Přibalené stříška chrání senzory maskování před deštěm a sněhem.
• Stupeň krytí IP55• Rozsah provozní teploty -25° do +60°?• Ochranná stříška součástí balení
Bezproblémová instalace
Pro přidání detektoru do systému je nutné naskenovat QR kód, v aplikaci Ajax jej pojmenovat, přiřadit do místnosti a zapnout jej. Samotná konfigurace se provádí v aplikaci v reálném čase pomocí testů zóny detekce a síly signálu. Detektor je možné také v případě potřeby vzdáleně překonfigurovat nebo zcela deaktivovat.
Ochrana proti sabotáži
Systém ochrany proti maskování (Antimasking) se automaticky zkalibruje po upevnění detektoru do držáku SmartBracket. Pokud se následně v zorném poli detektoru objeví překážka nebo pokud detektor např. postříkán barvou, zařízení upozorní uživatele systému a poplachové přijímací centrum. Sabotážní kontakt (Tamper) je okamžitě aktivován, jakmile je detektor sejmut z držáku nebo je otevřen jeho kryt. Pro identifikaci ztráty komunikace mezi detektorem a Hubem systém potřebuje méně než minutu.
• Antimasking úrovně 2. stupně zabezpečení• Sabotážní kontakt (Tamper)• Nastavitelný interval dotazování od 12 vteřin
Zaručené doručení příkazů
Pro zajištění systémové komunikace jsme vyvinuli rádiový protokol Jeweller. Rádiový protokol používá rámce pro synchronizaci komunikace se zařízeními, autentizaci jako ochranu proti padělání a šifrování, které chrání před hackerskými útoky.
• Obousměrná komunikace na vzdálenost až 1 700 m• Až 5 rozšiřovačů rádiového signálu ReX v systému• Nastavitelný interval dotazování od 12 vteřinZabezpečený přenos snímků
Dalším speciálně vyvinutým protokolem je Wings - šifrovaný obousměrný rádiový protokol určený pro bezpečný přenos snímků na velké vzdálenosti. To umožňuje příjem snímků pro ověření příčiny poplachu během několika sekund. Wings pracuje paralelně s Jewellerem, nedochází k jejich vzájemnému ovlivňování a umožňuje stabilní komunikaci s kompatibilním Hubem na vzdálenost až 1 700 metrů.
Technická specifikace:
Klasifikace: Bezdrátový venkovní PIR detektor pohybu s vestavěným fotoaparátemInstalace: Vnitřní / venkovníRádiový protokol Jeweller: Přenos poplachových událostí. Doručení zprávy během 0.15 s.Rádiový protokol Wings: Přenos snímků. Doručení snímku během 9 s (výchozí nastavení).Kompatibilita: Hub 2, Hub 2 Plus. Nepracuje s rozšiřovači signálu ReX.Detekční element: 2x IR senzorCitlivost: Nastavitelná (3 úrovně)Dosah detekce pohybu: Od 3 Do 15 m (nastavitelný)Horizontální úhel záběru: 90°Rychlost detekce pohybu: Od 0.3 do 2.0 m/sPet imunita: Ano. Pokud je nainstalován a nastaven správně, ignoruje pohyb zvířat do 80 cm výšky.Úhel záběru fotoaparátu: 105° horizontálně, 102° vertikálněZkreslení: 77% (soudkovité)Odeslání snímku: Rozlišení 320x176px (výchozí), 640x352px. Pořízení série až 5 snímků.IR přísvit pro snímání v noci: AnoOchrana proti falešnému spuštění: AnoOchrana proti sabotáž: Ano (Tamper)Ochrana proti maskování: AnoTeplotní senzor: AnoDPPC kompatibilita: SIA (DC-09), Contact IDProvozní frekvence: 868.0–868.6 MHzVýkon rádiového signálu: Max. 20mWModulace rádiového signálu: GFSKTDMA: AnoDosah rádiového signálu: Až 1 700 m (ve volném prostoru bez překážek)Interval dotazování: Od 12 do 300 vteřinNapájení: 4x baterie CR123A, 6V DCŽivotnost baterií: Až 3 roky (2.5 roku pokud je povolena funkce vstupního zpoždění)Stupeň krytí: IP55Rozmezí provozní teploty: Od –25°C do +60°CProvozní vlhkost: Až 95%Rozměry: 206 × 108 × 93 mmHmotnost: 470gŽivostnost: 10 letZáruka: 24 měsíců
Bližší informace naleznete na Smart alarm

Doplňkové parametry

Kategorie: Vnější ochrana Ajax
Záruka: 36 měsíců (IČO 36)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: