czech flagslovakia flag
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá 8.00-12.00 13.00-16.00)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 4 500,00 Kč a máte dopravu ZDARMA

 

 

 

Počítače / Optické kabely

Cena:
Výrobce
Výrobce
Zobrazuji 1-72 z 146
    Solarix pigtail 9/125 SCpc SM OS 1,5m G.657A2 SXPI-SC-PC-OS-1,5M-G657A2
    103 Kč
    85 Kč bez DPH
    103 Kč
    85 Kč bez DPH
    Není skladem - na objednávku
      Solarix patch kabel 50/125 LCpc/LCpc MM OM3 1m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM3-1M-D
      217 Kč
      179 Kč bez DPH
      217 Kč
      179 Kč bez DPH
      Není skladem - na objednávku
        Solarix patch kabel 50/125 LCupc/LCupc MM OM4 1m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM4-1M-D
        229 Kč
        189 Kč bez DPH
        229 Kč
        189 Kč bez DPH
        Není skladem - na objednávku
          Solarix patch kabel 50/125 LCpc/LCpc MM OM2 1m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM2-1M-D
          213 Kč
          176 Kč bez DPH
          213 Kč
          176 Kč bez DPH
          Není skladem - na objednávku
            Solarix patch kabel 62,5/125 LCpc/LCpc MM OM1 1m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM1-1M-D
            214 Kč
            177 Kč bez DPH
            214 Kč
            177 Kč bez DPH
            Není skladem - na objednávku
              Solarix patch kabel 9/125 LCupc/LCupc SM OS 1m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OS-1M-D
              219 Kč
              181 Kč bez DPH
              219 Kč
              181 Kč bez DPH
              Není skladem - na objednávku
                Solarix patch kabel 50/125 LCpc/LCpc MM OM3 2m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM3-2M-D
                231 Kč
                191 Kč bez DPH
                231 Kč
                191 Kč bez DPH
                Není skladem - na objednávku
                  Solarix patch kabel 50/125 LCupc/LCupc MM OM4 2m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM4-2M-D
                  257 Kč
                  212 Kč bez DPH
                  257 Kč
                  212 Kč bez DPH
                  Není skladem - na objednávku
                    Solarix patch kabel 50/125 LCpc/LCpc MM OM2 2m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM2-2M-D
                    225 Kč
                    186 Kč bez DPH
                    225 Kč
                    186 Kč bez DPH
                    Není skladem - na objednávku
                      Solarix patch kabel 62,5/125 LCpc/LCpc MM OM1 2m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM1-2M-D
                      227 Kč
                      188 Kč bez DPH
                      227 Kč
                      188 Kč bez DPH
                      Není skladem - na objednávku
                        Solarix patch kabel 9/125 LCupc/LCupc SM OS 2m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OS-2M-D
                        227 Kč
                        188 Kč bez DPH
                        227 Kč
                        188 Kč bez DPH
                        Skladem - ihned k odeslání
                          Solarix patch kabel 50/125 LCpc/LCpc MM OM3 3m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM3-3M-D
                          246 Kč
                          203 Kč bez DPH
                          246 Kč
                          203 Kč bez DPH
                          Není skladem - na objednávku
                            Solarix patch kabel 50/125 LCupc/LCupc MM OM4 3m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM4-3M-D
                            284 Kč
                            235 Kč bez DPH
                            284 Kč
                            235 Kč bez DPH
                            Není skladem - na objednávku
                              Solarix patch kabel 50/125 LCpc/LCpc MM OM2 3m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM2-3M-D
                              238 Kč
                              197 Kč bez DPH
                              238 Kč
                              197 Kč bez DPH
                              Není skladem - na objednávku
                                Solarix patch kabel 9/125 LCupc/LCupc SM OS 3m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OS-3M-D
                                235 Kč
                                194 Kč bez DPH
                                235 Kč
                                194 Kč bez DPH
                                Skladem - ihned k odeslání
                                  Solarix patch kabel 50/125 LCpc/LCpc MM OM3 5m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM3-5M-D
                                  275 Kč
                                  227 Kč bez DPH
                                  275 Kč
                                  227 Kč bez DPH
                                  Není skladem - na objednávku
                                    Solarix patch kabel 50/125 LCupc/LCupc MM OM4 5m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM4-5M-D
                                    356 Kč
                                    294 Kč bez DPH
                                    356 Kč
                                    294 Kč bez DPH
                                    Není skladem - na objednávku
                                      Solarix patch kabel 50/125 LCpc/LCpc MM OM2 5m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM2-5M-D
                                      261 Kč
                                      216 Kč bez DPH
                                      261 Kč
                                      216 Kč bez DPH
                                      Není skladem - na objednávku
                                        Solarix patch kabel 9/125 LCupc/LCupc SM OS 5m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OS-5M-D
                                        250 Kč
                                        207 Kč bez DPH
                                        250 Kč
                                        207 Kč bez DPH
                                        Skladem - ihned k odeslání
                                          Solarix patch kabel 9/125 LCapc/LCapc SM OS 1m duplex SXPC-LC/LC-APC-OS-1M-D
                                          236 Kč
                                          195 Kč bez DPH
                                          236 Kč
                                          195 Kč bez DPH
                                          Není skladem - na objednávku
                                            Solarix patch kabel 9/125 LCapc/LCapc SM OS 2m duplex SXPC-LC/LC-APC-OS-2M-D
                                            246 Kč
                                            203 Kč bez DPH
                                            246 Kč
                                            203 Kč bez DPH
                                            Není skladem - na objednávku
                                              Solarix patch kabel 9/125 LCapc/LCupc SM OS 1m duplex SXPC-LC/LC-APC/UPC-OS-1M-D
                                              235 Kč
                                              194 Kč bez DPH
                                              235 Kč
                                              194 Kč bez DPH
                                              Není skladem - na objednávku
                                                Solarix patch kabel 9/125 LCapc/LCupc SM OS 2m duplex SXPC-LC/LC-APC/UPC-OS-2M-D
                                                243 Kč
                                                201 Kč bez DPH
                                                243 Kč
                                                201 Kč bez DPH
                                                Není skladem - na objednávku
                                                  Solarix patch kabel 9/125 LCapc/LCupc SM OS 3m duplex SXPC-LC/LC-APC/UPC-OS-3M-D
                                                  250 Kč
                                                  207 Kč bez DPH
                                                  250 Kč
                                                  207 Kč bez DPH
                                                  Není skladem - na objednávku
                                                    Solarix patch kabel 9/125 LCapc/LCupc SM OS 5m duplex SXPC-LC/LC-APC/UPC-OS-5M-D
                                                    269 Kč
                                                    222 Kč bez DPH
                                                    269 Kč
                                                    222 Kč bez DPH
                                                    Není skladem - na objednávku
                                                      Solarix patch kabel 50/125 LCupc/SCupc MM OM3 1m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OM3-1M-D
                                                      217 Kč
                                                      179 Kč bez DPH
                                                      217 Kč
                                                      179 Kč bez DPH
                                                      Skladem - ihned k odeslání
                                                        Solarix patch kabel 50/125 LCupc/SCupc MM OM4 1m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OM4-1M-D
                                                        229 Kč
                                                        189 Kč bez DPH
                                                        229 Kč
                                                        189 Kč bez DPH
                                                        Není skladem - na objednávku
                                                          Solarix patch kabel 50/125 LCupc/SCupc MM OM2 1m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OM2-1M-D
                                                          213 Kč
                                                          176 Kč bez DPH
                                                          213 Kč
                                                          176 Kč bez DPH
                                                          Není skladem - na objednávku
                                                            Solarix patch kabel 9/125 LCupc/SCupc SM OS 1m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OS-1M-D
                                                            219 Kč
                                                            181 Kč bez DPH
                                                            219 Kč
                                                            181 Kč bez DPH
                                                            Není skladem - na objednávku
                                                              Solarix patch kabel 50/125 LCupc/SCupc MM OM3 2m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OM3-2M-D
                                                              231 Kč
                                                              191 Kč bez DPH
                                                              231 Kč
                                                              191 Kč bez DPH
                                                              Není skladem - na objednávku
                                                                Solarix patch kabel 50/125 LCupc/SCupc MM OM4 2m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OM4-2M-D
                                                                257 Kč
                                                                212 Kč bez DPH
                                                                257 Kč
                                                                212 Kč bez DPH
                                                                Není skladem - na objednávku
                                                                  Solarix patch kabel 50/125 LCupc/SCupc MM OM2 2m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OM2-2M-D
                                                                  225 Kč
                                                                  186 Kč bez DPH
                                                                  225 Kč
                                                                  186 Kč bez DPH
                                                                  Není skladem - na objednávku
                                                                    Solarix patch kabel 9/125 LCupc/SCupc SM OS 2m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OS-2M-D
                                                                    227 Kč
                                                                    188 Kč bez DPH
                                                                    227 Kč
                                                                    188 Kč bez DPH
                                                                    Není skladem - na objednávku
                                                                      Solarix patch kabel 50/125 LCupc/SCupc MM OM3 3m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OM3-3M-D
                                                                      246 Kč
                                                                      203 Kč bez DPH
                                                                      246 Kč
                                                                      203 Kč bez DPH
                                                                      Není skladem - na objednávku
                                                                        Solarix patch kabel 50/125 LCupc/SCupc MM OM4 3m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OM4-3M-D
                                                                        284 Kč
                                                                        235 Kč bez DPH
                                                                        284 Kč
                                                                        235 Kč bez DPH
                                                                        Není skladem - na objednávku
                                                                          Solarix patch kabel 50/125 LCupc/SCupc MM OM2 3m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OM2-3M-D
                                                                          238 Kč
                                                                          197 Kč bez DPH
                                                                          238 Kč
                                                                          197 Kč bez DPH
                                                                          Není skladem - na objednávku
                                                                            Solarix patch kabel 9/125 LCupc/SCupc SM OS 3m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OS-3M-D
                                                                            235 Kč
                                                                            194 Kč bez DPH
                                                                            235 Kč
                                                                            194 Kč bez DPH
                                                                            Není skladem - na objednávku
                                                                              Solarix patch kabel 50/125 LCupc/SCupc MM OM3 5m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OM3-5M-D
                                                                              275 Kč
                                                                              227 Kč bez DPH
                                                                              275 Kč
                                                                              227 Kč bez DPH
                                                                              Není skladem - na objednávku
                                                                                Solarix patch kabel 50/125 LCupc/SCupc MM OM4 5m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OM4-5M-D
                                                                                356 Kč
                                                                                294 Kč bez DPH
                                                                                356 Kč
                                                                                294 Kč bez DPH
                                                                                Není skladem - na objednávku
                                                                                  Solarix patch kabel 50/125 LCupc/SCupc MM OM2 5m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OM2-5M-D
                                                                                  261 Kč
                                                                                  216 Kč bez DPH
                                                                                  261 Kč
                                                                                  216 Kč bez DPH
                                                                                  Není skladem - na objednávku
                                                                                    Solarix patch kabel 9/125 LCupc/SCupc SM OS 5m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OS-5M-D
                                                                                    250 Kč
                                                                                    207 Kč bez DPH
                                                                                    250 Kč
                                                                                    207 Kč bez DPH
                                                                                    Není skladem - na objednávku
                                                                                      Solarix patch kabel 9/125 LCapc/SCapc SM OS 1m duplex SXPC-LC/SC-APC-OS-1M-D
                                                                                      236 Kč
                                                                                      195 Kč bez DPH
                                                                                      236 Kč
                                                                                      195 Kč bez DPH
                                                                                      Není skladem - na objednávku
                                                                                        Solarix patch kabel 9/125 LCapc/SCapc SM OS 2m duplex SXPC-LC/SC-APC-OS-2M-D
                                                                                        246 Kč
                                                                                        203 Kč bez DPH
                                                                                        246 Kč
                                                                                        203 Kč bez DPH
                                                                                        Není skladem - na objednávku
                                                                                          Solarix patch kabel 9/125 LCupc/SCapc SM OS1 1m duplex SXPC-LC/SC-UPC/APC-OS1-1M-D
                                                                                          235 Kč
                                                                                          194 Kč bez DPH
                                                                                          235 Kč
                                                                                          194 Kč bez DPH
                                                                                          Není skladem - na objednávku
                                                                                            Solarix patch kabel 9/125 LCupc/SCapc SM OS1 2m duplex SXPC-LC/SC-UPC/APC-OS1-2M-D
                                                                                            243 Kč
                                                                                            201 Kč bez DPH
                                                                                            243 Kč
                                                                                            201 Kč bez DPH
                                                                                            Není skladem - na objednávku
                                                                                              Solarix patch kabel 9/125 LCupc/SCapc SM OS1 3m duplex SXPC-LC/SC-UPC/APC-OS1-3M-D
                                                                                              250 Kč
                                                                                              207 Kč bez DPH
                                                                                              250 Kč
                                                                                              207 Kč bez DPH
                                                                                              Není skladem - na objednávku
                                                                                                Solarix patch kabel 9/125 LCupc/SCapc SM OS1 5m duplex SXPC-LC/SC-UPC/APC-OS1-5M-D
                                                                                                269 Kč
                                                                                                222 Kč bez DPH
                                                                                                269 Kč
                                                                                                222 Kč bez DPH
                                                                                                Není skladem - na objednávku
                                                                                                  Solarix patch kabel 9/125 LCapc/SCupc SM OS 1m duplex SXPC-LC/SC-APC/UPC-OS-1M-D
                                                                                                  235 Kč
                                                                                                  194 Kč bez DPH
                                                                                                  235 Kč
                                                                                                  194 Kč bez DPH
                                                                                                  Není skladem - na objednávku
                                                                                                    Solarix patch kabel 9/125 LCapc/SCupc SM OS 2m duplex SXPC-LC/SC-APC/UPC-OS-2M-D
                                                                                                    243 Kč
                                                                                                    201 Kč bez DPH
                                                                                                    243 Kč
                                                                                                    201 Kč bez DPH
                                                                                                    Není skladem - na objednávku
                                                                                                      Solarix patch kabel 9/125 LCapc/SCupc SM OS 3m duplex SXPC-LC/SC-APC/UPC-OS-3M-D
                                                                                                      250 Kč
                                                                                                      207 Kč bez DPH
                                                                                                      250 Kč
                                                                                                      207 Kč bez DPH
                                                                                                      Není skladem - na objednávku
                                                                                                        Solarix patch kabel 9/125 LCapc/SCupc SM OS 5m duplex SXPC-LC/SC-APC/UPC-OS-5M-D
                                                                                                        269 Kč
                                                                                                        222 Kč bez DPH
                                                                                                        269 Kč
                                                                                                        222 Kč bez DPH
                                                                                                        Není skladem - na objednávku
                                                                                                          Solarix patch kabel 50/125 LCupc/STupc MM OM3 1m duplex SXPC-LC/ST-UPC-OM3-1M-D
                                                                                                          218 Kč
                                                                                                          180 Kč bez DPH
                                                                                                          218 Kč
                                                                                                          180 Kč bez DPH
                                                                                                          Není skladem - na objednávku
                                                                                                            Solarix patch kabel 50/125 LCupc/STupc MM OM4 1m duplex SXPC-LC/ST-UPC-OM4-1M-D
                                                                                                            231 Kč
                                                                                                            191 Kč bez DPH
                                                                                                            231 Kč
                                                                                                            191 Kč bez DPH
                                                                                                            Není skladem - na objednávku
                                                                                                              Solarix patch kabel 50/125 LCupc/STupc MM OM2 1m duplex SXPC-LC/ST-UPC-OM2-1M-D
                                                                                                              214 Kč
                                                                                                              177 Kč bez DPH
                                                                                                              214 Kč
                                                                                                              177 Kč bez DPH
                                                                                                              Není skladem - na objednávku
                                                                                                                Solarix patch kabel 9/125 LCupc/STupc SM OS 1m duplex SXPC-LC/ST-UPC-OS-1M-D
                                                                                                                221 Kč
                                                                                                                183 Kč bez DPH
                                                                                                                221 Kč
                                                                                                                183 Kč bez DPH
                                                                                                                Není skladem - na objednávku
                                                                                                                  Solarix patch kabel 50/125 LCupc/STupc MM OM3 2m duplex SXPC-LC/ST-UPC-OM3-2M-D
                                                                                                                  232 Kč
                                                                                                                  192 Kč bez DPH
                                                                                                                  232 Kč
                                                                                                                  192 Kč bez DPH
                                                                                                                  Není skladem - na objednávku
                                                                                                                    Solarix patch kabel 50/125 LCupc/STupc MM OM4 2m duplex SXPC-LC/ST-UPC-OM4-2M-D
                                                                                                                    258 Kč
                                                                                                                    213 Kč bez DPH
                                                                                                                    258 Kč
                                                                                                                    213 Kč bez DPH
                                                                                                                    Není skladem - na objednávku
                                                                                                                      Solarix patch kabel 50/125 LCupc/STupc MM OM2 2m duplex SXPC-LC/ST-UPC-OM2-2M-D
                                                                                                                      227 Kč
                                                                                                                      188 Kč bez DPH
                                                                                                                      227 Kč
                                                                                                                      188 Kč bez DPH
                                                                                                                      Není skladem - na objednávku
                                                                                                                        Solarix patch kabel 9/125 LCupc/STupc SM OS 2m duplex SXPC-LC/ST-UPC-OS-2M-D
                                                                                                                        229 Kč
                                                                                                                        189 Kč bez DPH
                                                                                                                        229 Kč
                                                                                                                        189 Kč bez DPH
                                                                                                                        Není skladem - na objednávku
                                                                                                                          Solarix patch kabel 50/125 LCupc/STupc MM OM3 3m duplex SXPC-LC/ST-UPC-OM3-3M-D
                                                                                                                          247 Kč
                                                                                                                          204 Kč bez DPH
                                                                                                                          247 Kč
                                                                                                                          204 Kč bez DPH
                                                                                                                          Není skladem - na objednávku
                                                                                                                            Solarix patch kabel 50/125 LCupc/STupc MM OM4 3m duplex SXPC-LC/ST-UPC-OM4-3M-D
                                                                                                                            287 Kč
                                                                                                                            237 Kč bez DPH
                                                                                                                            287 Kč
                                                                                                                            237 Kč bez DPH
                                                                                                                            Není skladem - na objednávku
                                                                                                                              Solarix patch kabel 50/125 LCupc/STupc MM OM2 3m duplex SXPC-LC/ST-UPC-OM2-3M-D
                                                                                                                              227 Kč
                                                                                                                              188 Kč bez DPH
                                                                                                                              227 Kč
                                                                                                                              188 Kč bez DPH
                                                                                                                              Není skladem - na objednávku
                                                                                                                                Solarix patch kabel 9/125 LCupc/STupc SM OS 3m duplex SXPC-LC/ST-UPC-OS-3M-D
                                                                                                                                238 Kč
                                                                                                                                197 Kč bez DPH
                                                                                                                                238 Kč
                                                                                                                                197 Kč bez DPH
                                                                                                                                Není skladem - na objednávku
                                                                                                                                  Solarix patch kabel 50/125 LCupc/STupc MM OM3 5m duplex SXPC-LC/ST-UPC-OM3-5M-D
                                                                                                                                  277 Kč
                                                                                                                                  229 Kč bez DPH
                                                                                                                                  277 Kč
                                                                                                                                  229 Kč bez DPH
                                                                                                                                  Není skladem - na objednávku
                                                                                                                                    Solarix patch kabel 50/125 LCupc/STupc MM OM4 5m duplex SXPC-LC/ST-UPC-OM4-5M-D
                                                                                                                                    357 Kč
                                                                                                                                    295 Kč bez DPH
                                                                                                                                    357 Kč
                                                                                                                                    295 Kč bez DPH
                                                                                                                                    Není skladem - na objednávku
                                                                                                                                      Solarix patch kabel 50/125 LCupc/STupc MM OM2 5m duplex SXPC-LC/ST-UPC-OM2-5M-D
                                                                                                                                      264 Kč
                                                                                                                                      218 Kč bez DPH
                                                                                                                                      264 Kč
                                                                                                                                      218 Kč bez DPH
                                                                                                                                      Není skladem - na objednávku
                                                                                                                                        Solarix patch kabel 9/125 LCupc/STupc SM OS 5m duplex SXPC-LC/ST-UPC-OS-5M-D
                                                                                                                                        253 Kč
                                                                                                                                        209 Kč bez DPH
                                                                                                                                        253 Kč
                                                                                                                                        209 Kč bez DPH
                                                                                                                                        Není skladem - na objednávku
                                                                                                                                          Solarix patch kabel 50/125 SCupc/SCupc MM OM3 1m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM3-1M-D
                                                                                                                                          217 Kč
                                                                                                                                          179 Kč bez DPH
                                                                                                                                          217 Kč
                                                                                                                                          179 Kč bez DPH
                                                                                                                                          Není skladem - na objednávku
                                                                                                                                            Solarix patch kabel 50/125 SCupc/SCupc MM OM4 1m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM4-1M-D
                                                                                                                                            229 Kč
                                                                                                                                            189 Kč bez DPH
                                                                                                                                            229 Kč
                                                                                                                                            189 Kč bez DPH
                                                                                                                                            Není skladem - na objednávku
                                                                                                                                              Solarix patch kabel 50/125 SCupc/SCupc MM OM2 1m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM2-1M-D
                                                                                                                                              213 Kč
                                                                                                                                              176 Kč bez DPH
                                                                                                                                              213 Kč
                                                                                                                                              176 Kč bez DPH
                                                                                                                                              Není skladem - na objednávku
                                                                                                                                                Solarix patch kabel 62,5/125 SCupc/SCupc MM OM1 1m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM1-1M-D
                                                                                                                                                214 Kč
                                                                                                                                                177 Kč bez DPH
                                                                                                                                                214 Kč
                                                                                                                                                177 Kč bez DPH
                                                                                                                                                Není skladem - na objednávku
                                                                                                                                                  Solarix patch kabel 9/125 SCupc/SCupc SM OS 1m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OS-1M-D
                                                                                                                                                  219 Kč
                                                                                                                                                  181 Kč bez DPH
                                                                                                                                                  219 Kč
                                                                                                                                                  181 Kč bez DPH
                                                                                                                                                  Není skladem - na objednávku
                                                                                                                                                  Produktů na stránku 72144216

                                                                                                                                                  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
                                                                                                                                                  Copyright © Chytré elektro s.r.o.
                                                                                                                                                  Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
                                                                                                                                                  Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.